Księgowość i finanse

Rachmistrz nexo PRO

 • uproszczona księgowość, KPiR, ryczałt, środki trwałe, finanse, rozrachunki

  Rachmistrz nexo to system obsługi uproszczonej księgowości, przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów lub rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że ewidencja księgowa z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie. Rachmistrz nexo został wyposażony w szereg rozbudowanych funkcji ułatwiających prowadzenie księgowości (od ewidencji VAT, umów i płac, środków trwałych i pojazdów, przez wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i operacje na rachunkach bankowych, po rozliczanie rozrachunków). Zaletami programu są m.in. automatyczna dekretacja dokumentów oraz elastyczna obsługa finansów i rozrachunków. Rachmistrz nexo jest częścią InsERT nexo – zintegrowanego pakietu, w którego skład wchodzą również: Subiekt nexo – system obsługi sprzedaży i gospodarki magazynowej oraz Rewizor nexo – system finansowo-księgowy.

Rewizor nexo PRO

 • elastyczny plan kont, automatyczna dekretacja, definiowalne transakcje VAT,
  operacje na rachunkach bankowych, środki trwałe, rozrachunki, własne raporty i wydruki

  Elastyczny system finansowo-księgowy wyposażony w pełną gamę funkcji do prowadzenia pełnej księgowości, a także wiele dodatkowych, ponadstandardowych rozwiązań. Licencja podstawowa pozwala rozliczać do 10 podmiotów. Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń na kolejne podmioty. Program współpracuje z Subiektem nexo, możliwe jest przeniesienie danych z Rewizora GT. Wystarczy kupić licencję na 1 stanowisko i zarejestrować program na biuro rachunkowe, aby możliwa była praca na nieograniczonej liczbie stanowisk.

Rachmistrz GT

 • uproszczona księgowość, ryczałt, środki trwałe, podstawowa obsługa płac

  Program przeznaczony dla firm prowadzących księgę przychodów i rozchodów, a także dla płatników rozliczających się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. W wersji podstawowej programu biura rachunkowe mogą rozliczać do 30 podmiotów. Istnieje możliwość zakupu rozszerzeń do wersji podstawowej. Program pobiera dane z Gratyfikanta GT, mikroSubiekta dla Windows i Subiekta GT.
 • elastyczny plan kont, rozbudowana dekretacja, rozrachunki, sprawozdania i zestawienia finansowe, środki trwałe, podstawowa obsługa płac

  Program do prowadzenia pełnej księgowości. Oferuje funkcje szczególnie przydatne w pracy biura rachunkowego, m.in. import dokumentów z pliku oraz archiwizację wszystkich podmiotów jednocześnie. W wersji podstawowej biura rachunkowe mogą rozliczać do 15 podmiotów (istnieje możliwość zakupu rozszerzeń). Program pobiera dane z Gratyfikanta GT, mikroSubiekta dla Windows i Subiekta GT.

Kadry i płace

Gratyfikant GT

 • ewidencja osobowa, umowy o prace, zlecenia, akordy, ECP, wypłaty, deklaracje PIT i ZUS, współpraca z Płatnikiem

  System kadrowo-płacowy umożliwiający m.in. prowadzenie ewidencji osobowej, wystawianie różnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat. System obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, ułatwia wystawianie deklaracji skarbowych oraz ZUS. W wersji podstawowej biura rachunkowe mogą rozliczać do 5 podmiotów (istnieje możliwość zakupu rozszerzeń). Program współpracuje z Rachmistrzem GT i Rewizorem GT. Możliwe jest przeniesienie do niego danych zgromadzonych w Gratyfikancie 3 oraz mikroGratyfikancie GT, a także w systemie Płatnik.

Automatyzacja pracy

 • operacje zbiorcze na wielu podmiotach, naliczanie i wydruk deklaracji skarbowych i ZUS, archiwizacja danych

  Program stworzony z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych używających w codziennej pracy systemów z linii InsERT GT. Zadaniem programu jest integracja operacji wykonywanych w programach księgowych (Rachmistrz GT, Rewizor GT) i kadrowo-płacowych (Gratyfikant GT, mikroGratyfikant GT), dzięki czemu program staje się wygodną podstawą pracy dla zatrudnionych w biurze lub kancelarii.

Kupuj u nas

Pobierz i wyślij oświadczenie jeśli wcześniej obsługiwałą Cię inna firma.

Najniższe ceny na rynku

Gwarantujemy Ci najniższą cenę na rynku na produkty InsERT

Korzyści dla ciebie

niezawodni
elastryczni
Nr.1 w PolsceSprzedawca

" Wszelkie informacje dotyczące produktów firmy InsERT udzielamy
e-malowo insert@noxeo.pl oraz telefonicznie 5 3333 1000 Serdecznie zapraszamy do kontaktu!"